ورود

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز ورود *
مرا بخاطر داشته باش

ایجاد حساب کاربری

گزینه های * دار الزامی می باشند.
نام *
نام کاربری *
رمز ورود *
تائیدیه رمز ورود *
نشانی پست الکترونیک *
تائیدیه نشانی پست الکترونیک *

4451765 مدیرکل منابع انسانی وزارت بهداشت، تازه ترین نکات پیرامون آزمون استخدامی وزارت بهداشت را برای آگاهی متقاضیان اعلام کرد.

 

سیف اله مرادی، با اشاره به برگزاری آزمون استخدامی وزارت بهداشت در اواخر مهر ۱۴۰۲، گفت: ۱۱۱ هزار نفر برای استخدام ۲۵ هزار نفر در وزارت بهداشت، با یکدیگر رقابت خواهند کرد.

وی با اشاره به برگزاری آزمون کتبی و اعلام نتایج آن از سوی جهاد دانشگاهی به وزارت بهداشت، افزود: بعد از اعلام نتیجه، اسامی ۳ برابر ظرفیت پذیرش جهت سیر مراحل مصاحبه تخصصی و گزینش، اعلام خواهد شد.

مرادی با اعلام اینکه قبول شدگان نهایی تا پایان سال استخدام خواهند شد، ادامه داد: در این آزمون برای متقاضیان سه امتیاز ویژه در نظر گرفته شده است.

وی در توضیح سه امتیاز ویژه برای متقاضیان آزمون استخدامی وزارت بهداشت، گفت: کرونا  جوانی جمعیت و بومی بودن، در این آزمون دارای امتیاز ویژه هستند. به طوری که برای بومی بودن داوطلب، نمره کتبی ضرب در ۱.۴ امتیاز می‌شود. همچنین، امتیاز کرونا در بخش‌هایی که داوطلب آزمون حضور داشته به ازای هر ماه ۲ امتیاز و تا سقف ۲۰ امتیاز است که باید توسط گروه ۵نفرهدر دانشگاه مربوطه به تائید برسد.

مرادی به امتیاز جوانی جمعیت اشاره کرد و افزود: امتیاز جوانی جمعیت برای متقاضیان متأهل و صاحب فرزند، به این صورت است که به ازای هر فرزند ۲ درصد و تا سقف درصد به نمره آزمون کتبی آنها اضافه می‌شود.

مدیرکل منابع انسانی وزارت بهداشت تاکید کرد: نمره نهایی داوطلب، شامل نمره کتبی و امتیازات کسب شده و همچنین، نمره مصاحبه خواهد بود.

مرادی با اشاره به استعلام از سازمان امور استخدامی برای امتیاز کرونا به داوطلبان بخش خصوصی، گفت: متأسفانه بر اساس استعلام صورت گرفته، امتیاز کرونا و پیام آوران بهداشت شامل بخش خصوصی نمی‌ شود.

وی با اعلام اینکه ۶۰ درصد نمره کتبی شامل دروس عمومی و تخصصی است، افزود: داوطلب باید دو ماه پس از ثبت نام در آزمون استخدامی، فارغ التحصیل شده باشد.

 

 

لینک کوتاه

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

اشتراک مطالب

Close

خبر را در کانال وشبکه های خود به اشتراک بگذارید