ورود

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز ورود *
مرا بخاطر داشته باش

ایجاد حساب کاربری

گزینه های * دار الزامی می باشند.
نام *
نام کاربری *
رمز ورود *
تائیدیه رمز ورود *
نشانی پست الکترونیک *
تائیدیه نشانی پست الکترونیک *

نامه دو امضایی  وزیرعلوم و بهداشت برای بنیاد ملی نخبگان، تا دانشجویان نمونه کشوری هم جزو بنیاد ملی نخبگان قرار گرفته و خارج از فراخوان جذب هیات علمی شوند..

وزیر علوم همچنین در جمع خبرنگاران با بیان اینکه برای حفظ و نگهداشت نخبگان نیازمند عزم فرابخشی هستیم، گفت: ما در وزارت علوم توانستیم اقداماتی در این زمینه انجام بدهیم. به طوریکه طی تفاهم نامه با معاونت علمی ریاست جمهوری سال گذشته ۱۳۸۰ نفر از نخبگان برتر را بورس کردیم که پس از طی مقطع دکتری به عنوان هیات علمی جذب دانشگاه ها خواهند شد.

وی به تشریح جزییات عضویت دانشجویان نمونه در بنیاد ملی نخبگان پرداخت و گفت: اگر این دانشجویانی که امروز به عنوان دانشجویان نمونه برگزیده شدند عضو بنیاد شوند خارج از فراخوان به عنوان هیات علمی در دانشگاه ها جذب خواهند شد و اگر هم در مقاطع پایین تر یعنی کارشناسی ارشد و کارشناسی هستند می توانند برای ادامه تحصیل اقدام کنند و ما تصمیم داریم با هماهنگی این بنیاد دانشجویان نمونه کشوری نیز بتوانند خارج از فراخوان به دانشگاه ها معرفی و به عنوان عضو هیات علمی جذب شوند.

وی در ادامه تصریح کرد: خوشبختانه یکی از اقدامات خوبی که در دولت مردمی شهید رییسی اتفاق افتاد احداث خوابگاه های متاهلی بود که بر این اساس ما دانشگاه ها را تشویق کردیم با مولد سازی املاک خود در سطح شهر بتوانند خوابگاه های متاهلی را احداث کنند.

 

لینک کوتاه

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

اشتراک مطالب

Close

خبر را در کانال وشبکه های خود به اشتراک بگذارید