ورود

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز ورود *
مرا بخاطر داشته باش

ایجاد حساب کاربری

گزینه های * دار الزامی می باشند.
نام *
نام کاربری *
رمز ورود *
تائیدیه رمز ورود *
نشانی پست الکترونیک *
تائیدیه نشانی پست الکترونیک *

مدیرکل دفتر سلامت و تندرستی وزارت آموزش و پرورش از جذب ۴۰۰ نیروی بهداشت از طریق کنکور سراسری در سال آینده خبر داد.

اعظم گودرزی مدیرکل دفتر سلامت و تندرستی وزارت آموزش و پرورش در مراسم افتتاحیه دوره تربیت مدرس کشوری مراقبین سلامت که به میزبانی قم برگزار شد، با تاکید بر این‌که دوره مدیریت بحران بر اساس سند تحول بنیادین برگزار می‌شود، اظهار کرد: برنامه ریزی شده تا در سال تحصیلی آینده ۴۰۰ نیروی بهداشت برای مدارس از طریق کنکور سراسری جذب شود.

آغاز پیش فروش 5 محصول محبوب ایران خودرو +لینک ثبت نام!

وی با تاکید بر این‌که استان‌های فارس، کردستان، آذربایجان شرقی و قم به ترتیب قطب اول تا چهارم در برگزاری دوره تربیت مدرس کشوری مراقبین سلامت هستند، تصریح کرد: ۱۰ درصد مراقبین سلامت از استان‌های همجوار دراین استان‌ها گرد هم می‌آیند تا موضوعاتی که به عنوان تهدید در سال تحصیلی آینده پیش خواهد آمد توسط اساتید مطرح کشوری به آنان آموزش داده شود.

مدیر دفتر سلامت و تندرستی در ادامه اظهار کرد: دوره‌های توانمندسازی در حقیقت به منظور گسترش صلاحیت‌های حرفه‌ای با توجه به رتبه بندی معلمان و ارتقای شایستگی‌های حرفه‌ای مراقبین سلامت طراحی شده است.

گودرزی با بیان اینکه آمادگی برگزاری دوره‌های توانمند سازی تکمیلی را داریم، گفت: افراد بعد از گذراندن دوره مدیریت بحران گواهینامه مدرس کشوری دریافت می‌کنند و مراقبین سلامت می‌بایست کلیه فرهنگیان استان را به ترتیب اولویت، آموزش دهند.

 

لینک کوتاه

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

اشتراک مطالب

Close

خبر را در کانال وشبکه های خود به اشتراک بگذارید