ورود

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز ورود *
مرا بخاطر داشته باش

ایجاد حساب کاربری

گزینه های * دار الزامی می باشند.
نام *
نام کاربری *
رمز ورود *
تائیدیه رمز ورود *
نشانی پست الکترونیک *
تائیدیه نشانی پست الکترونیک *

برای نخستین بار دانشجویان خارجی در رشته‌های پزشکی و دندانپزشکی در دولت سیزدهم در این دانشگاه پذیرش شدند.

معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی استان از جذب ۶ عضو هیات علمی جدید در رشته‌های فیزیوتراپی، مهندسی بهداشت حرفه‌ای و ایمنی کار در این دانشگاه در دولت سیزدهم خبر داد و گفت: همچنین در همین مدت ۲۵ عضو هیات علمی تعهدات خدمت در دانشگاه جذب و ۳۴ عضو هیات علمی پیمانی جهت همکاری‌های آموزشی، درمانی و پژوهشی به کارگیری شدند.

دهقان ادامه داد: افزایش ۲۰ درصدی پذیرش دانشجویان در رشته‌های پزشکی و دندانپزشکی و پرستاری، ارتقای دانشکده پرستای بروجن به دانشکده علوم پزشکی و ارتقای مرتبه علمی ۲۸ نفر از اعضای هیات علمی دانشگاه از دیگر دستاوردهای آموزشی این دانشگاه طی ۲ سال اخیر به شمار می‌رود.

وی افزود: در این مدت دانشگاه علوم پزشکی استان موفق به کسب رتبه نخست در رتبه‌بندی علمی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور در حیطه پاسخگویی اجتماعی شد.

معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی چهارمحال و بختیاری به طرح‌های عمرانی در دست احداث دانشگاه در حوزه آموزشی نیز اشاره کرد و گفت: در حال حاضر پیشرفت فیزیکی دانشکده‌های بهداشت و داندنپزشکی دانشگاه به ۸۰ درصد رسیده است و این در حالی است که طی ۲ سال اخیر ساختمان جدید دانشکده دندانپزشکی تکمیل و ساختمان جدید دانشکده پرستاری و مامایی شهرکرد نیز با مساحت سه هزار و ۴۰۰ مترمربع تجهیز و به بهره‌برداری رسیده است.

دهقان یادآور شد: کسب مدال‌های رنگارنگ از سوی دانشجویان در رقابت‌های المپیاد دانشجویی، برگزاری ۷۵ کارگاه در راستای توانمندسازی اساتید رشته پزشکی و برگزاری ۱۷۵ برنامه آموزشی در سطح دانشگاه از دیگر اقداماتی است که طی ۲ سال اخیر انجام شده است.

 دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد در سال ۱۳۶۵ تاسیس شد و در حال حاضر ۲۳۲ عضو هیات علمی دارد که شامل پنج استاد، ۳۳ دانشیار، ۱۶۲ استادیار، ۳۱ مربی و یک استادیار پژوهشی است.

لینک کوتاه

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

اشتراک مطالب

Close

خبر را در کانال وشبکه های خود به اشتراک بگذارید