ورود

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز ورود *
مرا بخاطر داشته باش

ایجاد حساب کاربری

گزینه های * دار الزامی می باشند.
نام *
نام کاربری *
رمز ورود *
تائیدیه رمز ورود *
نشانی پست الکترونیک *
تائیدیه نشانی پست الکترونیک *

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران در مراسم امضای تفاهم نامه با ۴ دانشگاه اندونزی گفت: ما در صدد همکاری با کشورهای دیگر در تبادل دانش هستیم.

 حسین قناعتی رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران در حاشیه این نشست گفت: تفاهم‌نامه گسترش همکاری‌های بین المللی آموزشی و پژوهشی بین دانشگاه علوم پزشکی تهران و ۴ دانشگاه اندونزی به امضا رسید که بر اساس این تفاهم نامه همکاری‌های مشترک در زمینه تبادل استاد و دانشجو و انجام پروژه‌ها و مقالات تحقیقاتی مشترک صورت می‌گیرد.

وی با بیان اینکه دانشگاه علوم پزشکی تهران در منطقه مدیترانه شرقی بین ۲۲ کشور منطقه به لحاظ معیارهای آموزشی، پژوهشی و درمانی رتبه نخست را دارد گفت: ما باید این ویژگی را حفظ و تقویت کنیم.

قناعتی با بیان موفقیت دانشگاه علوم پزشکی تهران در انتقال تکنولوژی آموزشی به خارج از کشور، به تأسیس دانشگاه سبطین در کشور عراق اشاره کرد و گفت: دانشگاه سبطین با وجود ۶۰۰ دانشجو، بزرگترین پروژه آموزشی در حوزه بین الملل است و این در تاریخ ایران بی نظیر است.

وی روابط بین المللی را حیات یک دانشگاه نسل ۴ و ۵ عنوان کرد و با اشاره به سیاست‌های دانشگاه برافزایش ارتباطات بین المللی گفت: ما درصدد همکاری با کشورهای دیگر در تبادل دانش هستیم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران با تاکید بر تقویت نمایش توانمندی‌های دانشگاه در حوزه بین الملل تصریح کرد: تولیدات ما در حوزه فناوری زیاد است و باید به زنجیره تأمین جهانی بپیوندیم و در عرصه جهان تولیداتمان و توانمندی‌هایمان را به دنیا نشان دهیم.

لینک کوتاه

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

اشتراک مطالب

Close

خبر را در کانال وشبکه های خود به اشتراک بگذارید