ورود

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز ورود *
مرا بخاطر داشته باش

ایجاد حساب کاربری

گزینه های * دار الزامی می باشند.
نام *
نام کاربری *
رمز ورود *
تائیدیه رمز ورود *
نشانی پست الکترونیک *
تائیدیه نشانی پست الکترونیک *

تعیین کمیته‌های ویژه برای بازنگری و تأیید صلاحیت علمی رؤسا و جذب اساتید این دانشگاه‌ها، دو اقدام ویژه در این باره است.

وزیر علوم با بیان اینکه اصلاح اساسنامه آن‌ها در برنامه وزارت و شورای‌عالی انقلاب فرهنگی است، افزود: انحلال مؤسسات بی‌کیفیت در دستور کار کمیسیون ماده 9 است. تعیین کمیته‌های ویژه برای بازنگری و تأیید صلاحیت علمی رؤسا و جذب اساتید این دانشگاه‌ها، دو اقدام ویژه در این باره است که تا حصول اهداف موردنظر ادامه خواهد داشت.

وزیر علوم درخصوص تکمیل پروژه‌های عمرانی ایجاد خوابگاه‌های دانشجویی به‌ویژه در بخش دانشجویان متأهل نیز گفت: خوشبختانه در دولت سیزدهم، یک الزام قانونی برای ایجاد خوابگاه‌های دانشجویی با محوریت متأهلین ایجاد شده و به تازگی،  بیش از 120 میلیارد تومان تسهیلات بانکی به همراه درآمدهای محل مولدسازی در خدمت این پروژه‌ها قرار گرفته است. حتی به‌طور خاص، دقیقاً مشخص شده که از محل مولدسازی کدام ملک یا دارایی، قرار است خوابگاه‌های دانشجویی ایجاد شود و امیدواریم تا دو سال آینده، تحول محسوسی در حوزه رفاهیات دانشجویان صورت بگیرد.

زلفی‌گل تصریح کرد: هم‌اکنون بیش از 100 موسسه آموزش عالی در استان خراسان رضوی فعالیت دارند که در حال تلاش برای ایجاد ظرفیت جذب هیئت‌علمی در آن‌ها هستیم تا زیرساخت‌های علمی در حوزه نیروی انسانی تکمیل شود. انتصاب رئیس دانشگاه فردوسی از جمعیت دانشمندان یک درصد برتر جهان انجام گرفته و ایجاد ظرفیت جذب هیئت‌علمی جدید به میزان 136 نفر در این دانشگاه، بخشی از این تغییرات است.

لینک کوتاه

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

اشتراک مطالب

Close

خبر را در کانال وشبکه های خود به اشتراک بگذارید