ورود

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز ورود *
مرا بخاطر داشته باش

ایجاد حساب کاربری

گزینه های * دار الزامی می باشند.
نام *
نام کاربری *
رمز ورود *
تائیدیه رمز ورود *
نشانی پست الکترونیک *
تائیدیه نشانی پست الکترونیک *

رییس پارک علم و فناوری دانشگاه علوم پزشکی تهران گفت: با شرکت های خصوصی در زمینه راه اندازی برج فناوری در پارک علم و فناوری دانشگاه علوم پزشکی تهران مذاکراتی صورت گرفته است.

رییس پارک علم و فناوری دانشگاه علوم پزشکی تهران اظهار داشت: با شرکت های خصوصی مذاکراتی در زمینه راه اندازی برج فناوری هم در پارک علم و فناوری دانشگاه علوم پزشکی تهران صورت گرفته است که استارت‌آپ های حوزه سلامت در این برج فناوری مستقر می شوند.

وی افزود: برای فاز سوم شهر علم سردار شهید سلیمانی دانشگاه علوم پزشکی تهران استقرار دانشکده های مرتبط با دانش بنیان ها در نظر گرفته شده است

بیگلر خاطرنشان کرد: صدور سند مالکیت اعیانی، ۲۰ سال معافیت مالیاتی و اخذ مصوبه از هیات رییسه دانشگاه از جمله تسهیلاتی است که برای شرکت های دانشگاه بنیان مستقر در پارک علم و فناوری دانشگاه علوم پزشکی تهران درنظر گرفته شده است.

وی اضافه کرد: تاکنون برای پارک علم و فناوری دانشگاه علوم پزشکی تهران ۱۰۰ میلیارد تومان هزینه شده است و از مجموع شرکت های متقاضی، ۶ شرکت تاکنون توانسته اند شاخص های ورود به پارک را اخذ کنند.

وی افزود: برای تامین زیرساخت های شهر علم سردار شهید سلیمانی دانشگاه علوم پزشکی تهران در مدت سه ماه ۱۰ هکتار برای استقرار شرکت های دانش بنیان در نظر گرفته شد که این میزان برای استقرار ۵۵ شرکت گنجایش دارد. ضمن اینکه حجت الاسلام خاموشی رییس سازمان اوقاف قول داده است که میزان ۱۰ هکتار دیگر به دانشگاه کمک می شود.

لینک کوتاه

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

اشتراک مطالب

Close

خبر را در کانال وشبکه های خود به اشتراک بگذارید