ورود

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز ورود *
مرا بخاطر داشته باش

ایجاد حساب کاربری

گزینه های * دار الزامی می باشند.
نام *
نام کاربری *
رمز ورود *
تائیدیه رمز ورود *
نشانی پست الکترونیک *
تائیدیه نشانی پست الکترونیک *

معاون فرهنگی وزارت علوم اعلام کرد: کارنامه فرهنگی (رزومه فرهنگی) دانشجویان در دوره های قبلی تحصیل در دانشگاه در پذیرش دوره دکتری تاثیر و ضریب دارد.

عبدالحسین کلانتری در گفتوگوبا خبرنگار با اشاره به صدور کارنامه فرهنگی دانشجویان و اینکه دانش‌آموختگان بتوانند هنگام استخدام، علاوه بر ارائه مدرک علمی، کارنامه فرهنگی خود را نیز ارائه دهند، افزود: آن قسمت‌هایی که مربوط به وزارت علوم است، تسهیلات مقدماتی آن ایجاد شده است که می‌توان به پذیرش دوره دکتری اشاره کرد.

وی ادامه داد: در پذیرش دوره دکتری، دانشجویانی که به عنوان دانشجوی دکتری پذیرش می‌شوند و قرار است در مصاحبه شرکت کنند، رزومه فرهنگی به قبولی آنها در دانشگاه ضریب می‌دهد.

معاون فرهنگی همچنین اساتیدی که می‌خواهند به عنوان عضوهیأتعلمی در دانشگاه‌ها جذب شوند، فعالیت‌های فرهنگیتأثیرمثبت در جذب آنها درهیأتعلمی دارد، این قسمت‌ها مربوط به آموزش عالی بود که انجام داده ایم بقیه وزارتخانه‌ها را هم باید پیگیری کنیم که به سرانجام برسد.

کلانتری گفت: دو شماره از کارنامه فرهنگی دانشگاه‌ها تنظیم و به دانشگاه‌ها ارسال شده‌است و سومین شماره آن تا آخر آذرماه به دانشگاه‌ها ارسال می‌شود.

کلانتری عنوان کرده بود: این کارنامه رتبه‌بندی دانشگاه‌ها در موضوعات مختلف را نشان می‌دهد که شامل تعداد فعالیت‌های فرهنگی، میزان مشارکت دانشجویان، میزان فعالیت‌هایی که دانشجویان انجام می‌دهند، سرانه فعالیت‌های فرهنگی و امثال این‌ها می‌شود.

وی عنوان کرده بود: شاخص‌هاییبراساسسامانه‌ای که طراحی‌شده،احصاشده است این شاخص‌ها استخراج شده و در قالب کارنامه به دانشگاه‌ها ارسال می‌شود و این کارنامه در میزان اختصاص بودجه فرهنگی دانشگاه‌ها نیز تأثیر خواهد داشت.

لینک کوتاه

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

اشتراک مطالب

Close

خبر را در کانال وشبکه های خود به اشتراک بگذارید