ورود

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز ورود *
مرا بخاطر داشته باش

ایجاد حساب کاربری

گزینه های * دار الزامی می باشند.
نام *
نام کاربری *
رمز ورود *
تائیدیه رمز ورود *
نشانی پست الکترونیک *
تائیدیه نشانی پست الکترونیک *

47 شرایط متقاضیان سهمیه مربی آزمون دکتری سال ۱۴۰۳ در دفترچه ثبت‌نام این آزمون تشریح شد.

 

شرایط داوطلبان متقاضی سهمیه مربیان آزمون دکتری ۱۴۰۳ در دفترچه ثبت‌نام این آزمون از سوی سازمان سنجش آموزش کشور اعلام شد.

۱- براساس قانون «برقراری عدالت آموزشی در پذیرش دانشجو در دوره‌های تحصیلات تکمیلی و تخصصی» مصوب تاریخ ۱۳۸۹/۰۱/۲۹ مجلس شورای اسلامی،ده درصد (۱۰%) سهمیه مازاد بر ظرفیت (حداقل یک نفر) در هرکدرشته محل برای مربیان رسمی قطعی و یا رسمی آزمایشی تمامی دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالی (دولتی و غیردولتی) و همچنین دانشگاه آزاد اسلامی،به شرط کسب حداقل هشتاد درصد (۸۰%) نمره آخرین فرد پذیرفته شده در گزینش آزاد در هرکدرشته‌محل، اختصاص می‌یابد.حدنصاب نمره در تمامی مراحل آزمون لحاظ می‌شود.

۲- متقاضی مربی در صورتی می‌تواند ادامه تحصیل دهد، که دانشگاه محل خدمت وی موافقت کند.

۳-موافقت دانشگاه محل خدمت باید قبل از ثبت‌نام در آزمون اعلام شود.

۴- متقاضیان پذیرفته‌شده با استفاده از سهمیه مربی (مازاد بر ظرفیت)در تمامی دوره‌های روزانه و غیرروزانهملزم به پرداخت شهریه هستندو پرداخت این شهریه در صورت نیاز دانشگاه محل خدمت به تخصص ایشان با رعایت آیین‌نامه‌های داخلی و امکان انجام تعهدات بعد از فارغ‌التحصیلی، حداکثر به مدت چهار و نیمسال براساس مصوبه هیأت امنا برعهده دانشگاه محل خدمت و در غیر اینصورت برعهده خود مربی است.

۵-مربیان پیمانیمی‌توانند با موافقت دانشگاه محل خدمت و استفاده از ظرفیت عادیهمانند سایر متقاضیاندر آزمون شرکت کرده و پذیرفته شوند، لازم به ذکر است این متقاضیان همانند متقاضیان ملزم به پرداخت شهریه در دوره‌های غیرروزانه هستند.

۶-مربیان رسمی قطعی یا رسمی آزمایشیکه در ظرفیت عادی دوره‌های غیرروزانه (شهریه‌پرداز) پذیرفته شوند، همانند سایر متقاضیان ملزم به پرداخت شهریه هستند.

۷- اعطای ماموریت آموزشی مربیان براساس بخشنامه شماره ۱۵/۱۶۵۱۳۰ به تاریخ  ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ وزارت علوم، تحقیقات و فناوری انجام می‌شود.

 

 

لینک کوتاه

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

اشتراک مطالب

Close

خبر را در کانال وشبکه های خود به اشتراک بگذارید