ورود

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز ورود *
مرا بخاطر داشته باش

ایجاد حساب کاربری

گزینه های * دار الزامی می باشند.
نام *
نام کاربری *
رمز ورود *
تائیدیه رمز ورود *
نشانی پست الکترونیک *
تائیدیه نشانی پست الکترونیک *

به اطلاع آن دسته از داوطلبان گرامی که در بازه اعلام شده موفق به ثبت نام نشده اند می­رساند ثبت نام از روز شنبه اول اردیبهشت ماه 1403 لغایت چهارشنبه پنجم اردیبهشت ماه 1403 تمدید شد.

 

با مراجعه به سایت معاونت آموزشی و اسکن مدارک مشروحه زیر نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند. بدیهی است هرگونه مغایرت مدارک ارائه شده با دستورالعمل موجب کان لم یکن تلقی شدن ثبت نام از طرف دانشگاه خواهد شد.

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام:

1- پرداخت الکترونیکی مبلغ سه میلیون ریال از طریق سامانه ثبت نام

2 - کارت ملی (پشت و رو) + شناسنامه

3- برگ ثبت نام تکمیل شده (داوطلبان باید برگ ثبت نام را از سامانه پرینت گرفته و پس از تکمیل و الصاق یک قطعه عکس 4*3 روی فرم، امضاء نموده و پس از ثبت اثر انگشت در سامانه اسکن نمایند.

4- گواهی پایان تحصیلات مخصوص دانش آموختگان مقطع کارشناسی (در صورت عدم دریافت گواهی فارغ التحصیلی ، از دانشگاه محل تحصیل کارشناسی درخواست نمایید تا به صورت محرمانه به این دانشگاه ارسال شود. در اینصورت شماره نامه ارسال گواهی توسط دانشگاه مبدا در برگه درج و بجای مدرک فارغ التحصیلی اسکن شود.) ضمنا این دانشگاه طی نامه شماره 11924/52/11/1402 ­مورخ 29/9/1402 ­با دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور جهت ارسال گواهی کارشناسی داوطلبان در صورت درخواست به این دانشگاه مکاتبه نموده است.

5- گواهی اشتغال به تحصیل  با ذکر تعداد واحد کل مخصوص دانشجویان سال آخر کارشناسی.

6- کارت پایان خدمت نظام وظیفه یا کارت معافیت دائم یا برگه اعزام به خدمت بدون غیبت برای داوطلبان مرد.

تبصره: براساس بخشنامه جدید سازمان وظیفه عمومی ناجا ، ادامه تحصیل مشمول دارای مدرک تحصیلی کارشناسی در مقطع دکتری پیوسته پزشکی بلامانع بوده ومی تواند از معافیت تحصیلی استفاده نماید.( مشمول در زمان ثبت نام در آزمون باید در فرجه یک ساله فراغت از تحصیل و فاقد غیبت باشد)

7–مدرک پایان و یا معافیت از طرح برای مشمولان طرح نیروی انسانی. داوطلبانی که مشغول گذراندن طرح نیروی انسانی هستند در صورت قبولی، هنگام ثبت نام در دانشگاه، ملزم به ترخیص از طرح می­باشند.

8- تکمیل تعهدنامه درج شده در این اطلاعیه مبنی بر اینکه واجد شرایط شرکت در این آزمون می­باشید و در صورت عدم احراز شرایط، دانشگاه مجاز به حذف ثبت نام و ادامه تحصیل شما در هر مرحله از آزمون می­باشد. تعهد نامه مذکور باید توسط داوطلب امضاء شده و پس از ثبت اثر انگشت در سامانه اسکن شود.

9- مدرک زبان انگلیسی بر اساس جدول ذیل:

توضیحات

حد نصاب قبولی

نام مدرک زبان

 

50

MHLE

 

50

MCHE

 

50

MSRT

اخذ شده در خارج از کشور یا سازمان سنجش آموزش کشور

480

TOEFL (PBT)

اخذ شده در خارج از کشور یا سازمان سنجش آموزش کشور

60

TOEFL( IBT )

اخذ شده در خارج از کشور یا سازمان سنجش آموزش کشور

5

IELTS

 

480

TOLIMO

 

70

MELAB

داوطلبانی که مدرک زبان ندارند می­توانند به صورت مشروط در آزمون شرکت کنند بدیهی است در صورت قبولی در آزمون کتبی ارائه مدرک زبان در هنگام مصاحبه ضروری است در غیر اینصورت قبولی آن­ها کان لم یکن تلقی خواهد شد. ضمنا تاریخ اعتبار مدرک زبان نباید به اتمام رسیده باشد.

10- بارگذاری عکس 4*3 

شرایط ورود به دوره :

1 – واجد شرایط عمومی تحصیل رایگان در جمهوری اسلامی ایران

2 – دانش آموختگان کلیه رشته ها در مقاطع کارشناسی پیوسته یا ناپیوسته

3 – دانشجویان سال آخر مقطع کارشناسی نیز مجاز به شرکت در آزمون می­باشند.

4 -  حداکثر سن در زمان ثبت نام آزمون 27 سال تمام باشد. (صرفاً متولدین 1/10/1375و بعد از آن)

تبصره: مدت زمان سربازی و طرح نیروی انسانی به حداکثر سن اضافه می­شود؛ برای اینکار بایستی گواهی طرح نیروی انسانی و کارت پایان خدمت اسکن شود.

 5- دانش آموختگان و دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری عمومی و تخصصی (PhD) از دانشگاههای سراسری و آزاد و غیره حق شرکت در آزمون را ندارند. دانشجویان کارشناسی ارشد صرفا در صورت انصراف از تحصیل قطعی مجاز به شرکت در آزمون خواهند بود. این دسته از داوطلبان باید برگه انصراف قطعی خود را اسکن نمایند.

6– دارا بودن مدرک زبان انگلیسی مطابق جدول فوق الذکر

7 – قبولی در آزمون چند مرحله ای پذیرش دانشجوی پزشکی از مقطع کارشناسی دانشگاه علوم پزشکی تهران

8- فارغ التحصیلان کارشناسی دارای تعهد خاص باید در زمان ثبت نام در آزمون، موافقت بدون قید و شرط از بالاترین مقام مسئول خود را اسکن نمایند.

تبصره: به نمره آزمون کتبی حائزین برتر جشنواره های دانشجویان کشور 20 درصد اضافه می­شود. (لازم است این دسته از داوطلبان گواهی حائز رتبه جشنواره های دانشجویی را اسکن نمایند.)

توجه

رمز عبور خود را جهت دریافت کارت ورود به جلسه یادداشت نمایید.

* در صورتی که داوطلب واجد شرایط شرکت در آزمون نباشد مبلغ پرداختی جهت ثبت نام به هیچ وجه قابل استرداد نخواهد بود.

* در صورت قبولی در آزمون با توجه به آموزش رایگان، ضروری است پذیرفته شدگان همانند سهمیه آزاد برگ تعهد خدمت مربوطه را تکمیل نمایند.

* اطلاعیه ها واخبار جدید را صرفا از طریق سایت معاونت آموزشی دانشگاه پیگیری نمایید. و از هرگونه تماس تلفنی با قسمت های مختلف معاونت آموزشی خودداری شود.

* بازه اعلام شده جهت ثبت نام به هیچ وجه تمدید نخواهد شد.

* مدارک بصورت دستی و مراجعه حضوری بعد از اتمام مهلت ثبت نام اینترنتی پذیرفته نمی­شود.

لینک کوتاه

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

اشتراک مطالب

Close

خبر را در کانال وشبکه های خود به اشتراک بگذارید