ورود

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز ورود *
مرا بخاطر داشته باش

ایجاد حساب کاربری

گزینه های * دار الزامی می باشند.
نام *
نام کاربری *
رمز ورود *
تائیدیه رمز ورود *
نشانی پست الکترونیک *
تائیدیه نشانی پست الکترونیک *

رئیس مرکز سنجش  وزارت بهداشت، از رقابت بیش از ۵۸ هزار نفر داوطلب در ۸۹ رشته کارشناسی ارشد همزمان در سراسر کشور خبر داد و گفت: حدود ۴۲ درصد داوطلبان این آزمون زنان و ۱۶ درصد نیز مردان هستند. محمدمهدی نوروزشمسی؛ رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت، با اشاره به برگزاری آزمون کارشناسی ارشد گفت: آزمون کارشناسی ارشد امسال  طی ر روز گذشته  پنجشنبه و امروز جمعه ۱۰ و ۱۱ خرداد ۱۴۰۳ در چهار مرحله صبح و عصر برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه دانشجویان امسال در ۸۹ رشته مختلف به رقابت خواهند پرداخت، تصریح کرد: امسال در ۳۴ حوزه در سراسر کشور آزمون برگزار می‌شود که از این تعداد ۳۱ حوزه در شهرستان ها و سه حوزه در شهر تهران مستقر هستند.

رئیس مرکز سنجش آموزش، همچنین از ثبت نام ۵۸ هزارو ۶۲۹ داوطلب در آزمون امسال خبر داد و گفت: از این تعداد ۴۲ هزار و ۳۱۵ نفر خانم و ۱۶ هزار و ۳۱۴ داوطلب آقا هستند.

نوروز شمسی، با بیان اینکه پس از برگزاری آزمون، کلید و پاسخنامه پرسش‌ها از یکشنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۳ در دسترس قرار خواهد گرفت، یادآور شد: همزمان افراد می تواند از ۱۳ تا ۱۸ خرداد اعتراضات خود را ثبت کنند.
وی زمان اعلام نتایج اولیه آزمون را طی نیمه دوم تیر خواند و گفت: نتایج اولیه حاوی رتبه و نمره خواهد بود. همچنین انتخاب رشته محل نیز همزمان با اعلام نتایج امکان پذیر خواهد بود.

رئیس مرکز سنجش آموزش، در پایان افزود: کارنامه نهایی آزمون نیز در نیمه دوم شهریور اعلام خواهد شد و از اوایل مهر ۱۴۰۳ برگزیدگان می‌توانند دوره آموزشی خود را آغاز کنند.

لینک کوتاه

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

اشتراک مطالب

Close

خبر را در کانال وشبکه های خود به اشتراک بگذارید