ورود

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز ورود *
مرا بخاطر داشته باش

ایجاد حساب کاربری

گزینه های * دار الزامی می باشند.
نام *
نام کاربری *
رمز ورود *
تائیدیه رمز ورود *
نشانی پست الکترونیک *
تائیدیه نشانی پست الکترونیک *

رئیس سازمان اورژانس کشور از تصویب افزایش ضریب سختی کار نیروهای عملیاتی اورژانس تهران از یک هزار و ۵۰۰ به ۳۰۰۰ امتیاز خبر داد.

رئیس سازمان اورژانس کشور تاکید کرد: افزایش امتیاز ضریب سختی کار برای نیروهای اورژانس سایر استانها نیز در دستور کار مشترک هیات های امنای دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور قرار گرفته و تصویب خواهد شد.
میعادفر تصریح کرد: همکاران ما در دیسپچ و مراکز ارتباطات اورژانس، قبلا ضریب سختی کار نداشتند که یک هزار و 500 امتیاز برای این نیروها در نظر گرفته شده تا همکاران ما در مراکز ارتباط که تریاژ تلفنی می‌کنند نیز از این ضریب سختی کار بهره مند شوند.
 جعفر میعادفر با بیان اینکه حداکثر ضریب سختی کار فوریت‌های پزشکی در گذشته، یک هزار و 500 امتیاز بود، اظهار کرد: با توجه به شرایط سخت نیروهای اورژانس در سطح شهر، جاده و همچنین بحران‌ها، سازمان اورژانس کشور به معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت و اداره کل منابع انسانی پیشنهاد بازنگری ضریب سختی کار را ارائه کرد.
وی افزود: پس از انجام بازدیدهای میدانی و کارسنجی، تصمیم به ارتقای امتیاز ضریب سختی کار از یک هزار و 500 به سه هزار امتیاز گرفته شد که خوشبختانه در هیات امنای نیماد این پیشنهاد مطرح و برای نیروهای عملیاتی اورژانس تهران، تصویب شد.

 

 

لینک کوتاه

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

اشتراک مطالب

Close

خبر را در کانال وشبکه های خود به اشتراک بگذارید