ورود

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز ورود *
مرا بخاطر داشته باش

ایجاد حساب کاربری

گزینه های * دار الزامی می باشند.
نام *
نام کاربری *
رمز ورود *
تائیدیه رمز ورود *
نشانی پست الکترونیک *
تائیدیه نشانی پست الکترونیک *

61607124 رئیس دانشگاه شاهد از گسترش همکاری‌های این دانشگاه و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حوزه بین‌الملل خبر داد.

 

 

رئیس دانشگاه شاهد با دستیار ویژه وزیر و مدیرکل همکاری‌های بین‌الملل وزارت بهداشت دیدار و در خصوص گسترس همکاری‌ها به بحث و گفتگو پرداخت.

دکتر احمد چلداوی، رئیس دانشگاه شاهد در این دیدار با بیان این‌که این دانشگاه به‌عنوان تنها دانشگاه جامع کشور الزامات وزارتخانه‌های علوم، تحقیقات و فناوری و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی را دارد، یاد آور شد: دانشگاه شاهد مصمم است در تولید و گسترش مرزهای علم نافع، انجام پژوهش‌های کاربردی و فناورانه، ارتقای سطح و اثرگذاری پژوهش‌ها در رفع نیازهای جامعه و امت اسلامی، کسب مرجعیت در حوزه‌های منتخب علم و فناوری و نقش آفرینی در تحقق اقتصاد دانش‌بنیان، انگیزه بخش و سرآمد باشد و برای رسیدن به این اهداف، نیازمند همکاری نزدیک با وزارت بهداشت خصوصا با حوزه بین‌الملل این وزارتخانه است.

دکتر نیکنام، دستیار ویژه وزیر و مدیرکل همکاری‌های بین‌الملل وزارت بهداشت نیز در این نشست اظهار کرد: دانشگاه شاهد دانشگاهی مبتنی بر اصول و ارزش‌های اسلامی و هویت انقلابی است و به عنوان قطب فرهنگی دانشگاه‌های کشور و الگو در عرصه فرهنگی، تربیت مدیران و نیروی انسانی متخصص، مؤمن و متعهد به آرمان‌های انقلاب اسلامی و ولایت  فقیه است.

دکتر نیکنام در ادامه، آمادگی کامل اداره کل همکاری‌های بین‌الملل وزارت بهداشت را برای همکاری نزدیک با دانشگاه شاهد اعلام کرد. 

به نقل از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، در پایان این نشست، مقرر شد نماینده امور بین‌الملل دانشگاه شاهد در جلسات هماهنگی معاونت‌ها یا مدیران بین‌الملل دانشگاه‌های علوم پزشکی که دو هفته یکبار در حوزه بین‌الملل وزارت بهداشت برگزار می‌شود، شرکت کند.

لینک کوتاه

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

اشتراک مطالب

Close

خبر را در کانال وشبکه های خود به اشتراک بگذارید