ورود

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز ورود *
مرا بخاطر داشته باش

ایجاد حساب کاربری

گزینه های * دار الزامی می باشند.
نام *
نام کاربری *
رمز ورود *
تائیدیه رمز ورود *
نشانی پست الکترونیک *
تائیدیه نشانی پست الکترونیک *

وزیر علوم گفت:‌ دانشگاه‌هایی که دانشجو کم دارند یا ظرفیت‌ آنها کاهش پیدا کرده، یا اولویتشان را تغییر می‌دهیم یا اینکه با برخی از این دانشگاه‌ها را ادغام‌ می‌کنیم

محمدعلی زلفی‌گل در حاشیه نشست هفتگی هیئت دولت طی سخنانی در جمع خبرنگاران گفت: طرح آمایش آموزشی کشور مرحله به مرحله در حال پیش‌روی است و سعی ما این است که توسعه آموزشی بر اساس نیاز باشد و هر رشته‌ای که خواست تاسیس شود پیوست اشتغال داشته باشد. 

وی افزود: همچنین دانشگاه‌هایی که دانشجو کم دارند یا ظرفیت آنها کاهش پیدا کرده را سعی داریم یا اولویت آنها را تغییر دهیم یا اینکه با برخی از دانشگاه‌ها را ادغام‌شان کنیم. 

زلفی‌گل درباره وضعیت تخصیص ارز دانشگاهی گفت: آقای فرزین در این زمینه بسیار با سخاوت برخورد می‌کند و خودشان پیشنهاد می‌کنند که چه کار‌هایی برای تسهیل تخصیص ارز دانشگاهی صورت گیرد و در این رابطه ما مشکل خاصی نداریم. 

وزیر علوم همچنین درباره راه‌اندازی دانشگاه‌های ایرانی در عراق خاطرنشان کرد: خوشبختانه با بازدید‌هایی که مسئولان دانشگاه‌های بزرگ ما از کشور عراق داشتند، با مسئولان علمی این کشور توافق‌نامه‌هایی را برای تاسیس شعب برخی دانشگاه‌های مطرح کشور از جمله صنعتی شریف و دانشگاه تهران امضا شده و مراحل تاسیس در حال انجام است و در این زمینه اتفاقات خوبی افتاده است.

 

لینک کوتاه

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

اشتراک مطالب

Close

خبر را در کانال وشبکه های خود به اشتراک بگذارید