ورود

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز ورود *
مرا بخاطر داشته باش

ایجاد حساب کاربری

گزینه های * دار الزامی می باشند.
نام *
نام کاربری *
رمز ورود *
تائیدیه رمز ورود *
نشانی پست الکترونیک *
تائیدیه نشانی پست الکترونیک *

1673100850734  فرصت ثبت نام برای شرکت در آزمون ارزیابی علمی دانشجویان متقاضی انتقال به دانشگاه‌های علوم پزشکی داخل کشورامروز به پایان می‌یابد.

 

 به گزارش خبرنگار مهر، آزمون ارزیابی علمی دانشجویان متقاضی انتقال به دانشگاه های علوم پزشکی داخل کشور ۱۴ دی ماه برگزار می شود.

ثبت نام برای شرکت در این آزمون از طریق مرکز سنجش آموزش پزشکی صورت می گیرد و متقاضیان «آزمون انتقال به داخل - ویژه ورودی‌های اول ژانویه ۲۰۱۹ به بعد» و «آزمون انتقال به داخل - ویژه ورودی‌های پیش از ۲۰۱۹» تا ۱۲ ظهر چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۴۰۲ فرصت دارند با مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی در این آزمون ثبت نام کنند.

بر اساس مصوبه شورای عالی برنامه ریزی علوم پزشکی به منظور ارائه تسهیلات برای دانشجویان انتقالی از خارج کشور مصوب شد برای کمک به این دسته از دانشجویان جهت آمادگی بیشتر تحصیلی، نوبت برگزاری آزمون به دو بار در سال افزایش پیدا کند.

از همین رو این آزمون برای دو گروه از دانشجویان شامل دانشجویان ورودی‌های قبل از ژانویه ۲۰۱۹ و دانشجویان ورودی‌های بعد از ژانویه ۲۰۱۹ در دو نوبت مردادماه و دی ماه هر سال برگزار خواهد شد.

براساس مصوبه شورای عالی برنامه ریزی علوم پزشکی پذیرش تنها یک بار در سال خواهد بود و آزمون در دو نوبت برای سال‌های ۱۴۰۲ و ۱۴۰۳ اعلام خواهد شد.

 
 
 
لینک کوتاه

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

اشتراک مطالب

Close

خبر را در کانال وشبکه های خود به اشتراک بگذارید