ورود

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز ورود *
مرا بخاطر داشته باش

ایجاد حساب کاربری

گزینه های * دار الزامی می باشند.
نام *
نام کاربری *
رمز ورود *
تائیدیه رمز ورود *
نشانی پست الکترونیک *
تائیدیه نشانی پست الکترونیک *

323353 468مرکز تحقیقات جراحی مغز و اعصاب عملکردی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، دوره آموزش دیتا در حوزه علوم پزشکی (دیتامدیک) را برگزار می‌کند.

 

به گزارش خبرگزاری ها، ثبت‌نام بزرگ‌ترین دوره آموزش دیتا در حوزه علوم پزشکی (دیتامدیک) که توسط توسط مرکز تحقیقات جراحی مغز و اعصاب عملکردی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تدارک دیده شده برگزار می شود.

این دوره برای افرادی مناسب است که قصد دارند دانش و مهارت‌هایشان را در زمینه ارتباط میان هوش مصنوعی و داده‌های پزشکی توسعه دهند و به‌عنوان یک پزشک، پژوهشگر یا فعال در صنعت پزشکی، بهبود‌های اساسی در تصمیم‌گیری‌های بالینی و تحلیل دقیق داده‌های پزشکی با کمک هوش مصنوعی ایجاد کنند.

در این دوره آنلاین شرکت‌کنندگان فرصتی برای یادگیری نحوه صحیح برخورد با داده‌های پزشکی و ایجاد ارتباطی مابین هوش مصنوعی و علوم پزشکی را فرا خواهند گرفت و در پایان دوره نیز امکان دریافت گواهی‌نامه بین‌المللی بنیاد The Carpentries آمریکا را خواهند داشت.

شرکت‌ کنندگان در پایان این دوره می‌توانند نگاه خاص‌تری به مسائل پیدا کرده و مسائل مرتبط با رشته‌های خود را به صورتی تعریف کنند که مهندسین هوش مصنوعی و کامپیوتر بتوانند این مسائل را با استفاده از هوش مصنوعی حل کرده و آن را به محصولات قابل‌ارائه به بازار و یا تحقیقات ارزشمند علمی تبدیل کنند.

 

 

لینک کوتاه

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

اشتراک مطالب

Close

خبر را در کانال وشبکه های خود به اشتراک بگذارید