ورود

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز ورود *
مرا بخاطر داشته باش

ایجاد حساب کاربری

گزینه های * دار الزامی می باشند.
نام *
نام کاربری *
رمز ورود *
تائیدیه رمز ورود *
نشانی پست الکترونیک *
تائیدیه نشانی پست الکترونیک *

masters degree apply trustimm مدیرکل بورس و اعزام دانشجویان سازمان امور دانشجویان از اعطای سه بورسیه جدید به دانشجویان ارشد و دکتری خبر داد.

 

به گزارش ایسنا،به نقل از سازمان امور دانشجویان محمد محمدی مسعودی گفت: سه تفاهمنامه جدید با کشورهای مختلف در راستای اعطای بورسیه دو طرفه به دانشجویان به امضا رسیده است تا دانشجویان هر دو طرف بتوانند از ظرفیت‌های کشور مقابل استفاده کنند.

وی افزود: اولین بورسیه تحصیلی مربوط به کشور مجارستان است که در این بورسیه ۱۰۰ نفر دانشجو در مقاطع ارشد و دکتری در همه رشته‌ها در این کشور مشغول تحصیل می‌شوند که علاوه بر بیمه و خوابگاه، از شهریه ماهانه تحصیلی نیز برخوردار می‌شوند که برای دانشجویان ارشد ۱۴۰ یورو در ماه و برای دانشجویان دکتری ۵۲۰ یورو درماه خواهد بود و متقاضیان تا ۲۶ دی ماه ۱۴۰۲ مهلت ثبت نام دارند.

مدیرکل بورس و اعزام دانشجویان با بیان اینکه بورسیه دوم، بورسیه تحصیلی سازمان فضایی آسیا و اقیانوسیه است که با همکاری سازمان فضایی ایران انجام می‌شود، گفت: در این بورسیه تحصیلی برای رشته‌های مرتبط با صنعت هوا و فضا، رشته‌های فنی و مهندسی، و رشته حقوق هوا و فضا به ۱۰ نفر بورسیه اعطا می‌شود که در دانشگاه برتر کشور چین مشغول تحصیل شوند که در این بورسیه به دانشجویان ارشد ماهیانه ۳۸۵ یورو پرداخت می‌شود و دانشجویان دکتری نیز ماهیانه ۴۴۵ یورو دریافت خواهند کرد که علاوه بر اینکه دانشجویان از مزایای بیمه و خوابگاه برخوردار خواهند بود به دانشجویان بلیط رفت و برگشت نیز ارائه می‌شود.

مسعودی همچنین به بورسیه کشور چین اشاره کرد و افزود: در بورسیه تحصیلی کشور چین که به ۵۰ نفر سهمیه تحصیل در مقاطع ارشد و دکتری در همه رشته‌های تحصیلی اعطا می‌شود، دانشجویان برای دوره ارشد ماهیانه ۳۸۵ یورو دریافت می‌کنند و برای مقطع دکتری نیز به دانشجویان ماهیانه ۴۴۵ یورو پرداخت خواهد شد.

مدیرکل بورس‌ و اعزام دانشجویان گفت: واجدین شرایط برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سامانه بورسیه های دانشجویی مراجعه کنند.

مسعودی مهلت ثبت نام این بورسیه‌های تحصیلی را تا ۲۰ دی ماه سال جاری اعلام کرد.

 

 

 

 

 

لینک کوتاه

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

اشتراک مطالب

Close

خبر را در کانال وشبکه های خود به اشتراک بگذارید