ورود

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز ورود *
مرا بخاطر داشته باش

ایجاد حساب کاربری

گزینه های * دار الزامی می باشند.
نام *
نام کاربری *
رمز ورود *
تائیدیه رمز ورود *
نشانی پست الکترونیک *
تائیدیه نشانی پست الکترونیک *

ee نام‌نویسی در آزمون آیلتس برخط (CD) سه‌شنبه پیش‌رو (۱۴ آذر ۱۴۰۲/ ۵ دسامبر ۲۰۲۳)، از طریق درگاه اطلاع‏‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور آغاز می‌شود.

 

به گزارشگروه علم و آموزش ايرنا از سازمان سنجش آموزش کشور، این سازمان در اطلاعیه‌ای اعلام کرد ثبت‌نام آزمون آیلتس کامپیوتری از تاریخ ۱۴ آذر ۱۴۰۲ شمسی برابر با ۵ دسامبر ۲۰۲۳ میلادی، از طریق درگاه اطلاع‏ رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانیانجام خواهد شد.

داوطلبان لازم است ابتدا وارد درگاه اطلاع ‏رسانی سازمان سنجش آموزش کشور شده و پس از تکمیل فرایند ثبت‌نام اولیه، موارد مربوط به تاریخ آزمون، شهر و مرکز آزمون خود را از طریق سامانه ثبت‌نام موسسه IDP تکمیل کنند.

به گزارش ايرنا،آزمون آیلتس IELTS به معنای سیستم جهانی ارزیابی زبان انگلیسی، یکی از معتبرترین آزمون‌های تعیین سطح زبان انگلیسی افراد در جهان است که مهارت زبان انگلیسی شرکت‌کنندگان را ارزیابی می‌کند. داوطلبانی که می‌خواهند در دانشگاه‌های انگلیسی‌زبان ادامه تحصیل دهند یا به یک کشور انگلیسی‌زبان برای کار یا زندگی مهاجرت کنند باید نمره قابل قبولی از این آزمون به‌دست آورند. در این آزمون، چهار مهارت Listening (شنیداری)، Reading (خواندن)، Writing (نوشتاری)، Speaking (گفتاری) داوطلبان ارزیابی می‌شود.

براساس مصوبه ۷۹۸ شورای عالی انقلاب فرهنگی وظیفه ساماندهی، صدور مجوز و نظارت بر آزمون‌های بین‌المللی از جمله آیلتس بر عهده سازمان سنجش آموزش کشور است، برگزاری این آزمون با توجه به توافقات صورت گرفته با موسسه استرالیایی IDP (به عنوان صاحب امتیاز آزمون) است، آزمون آیلتس توسط مراکز اصلی و تحت نظارت سازمان سنجش آموزش کشور برگزار می‏ شود

 

 

لینک کوتاه

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

اشتراک مطالب

Close

خبر را در کانال وشبکه های خود به اشتراک بگذارید