ورود

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز ورود *
مرا بخاطر داشته باش

ایجاد حساب کاربری

گزینه های * دار الزامی می باشند.
نام *
نام کاربری *
رمز ورود *
تائیدیه رمز ورود *
نشانی پست الکترونیک *
تائیدیه نشانی پست الکترونیک *

عضو شورای عالی نظام پزشکی، با اشاره به تورم افسار گسیخته اظهار داشت: در صورت عدم اصلاح تعرفه‌ها، هم مردم و هم ارائه دهندگان خدمات پزشکی متضرر خواهند شد.

منصور جعفری نمین، هزینه تمام شده خدمات پزشکی را بسیار بیشتر از رقم‌های مصوب فعلی عنوان کرد و درباره عواقب کاهش عدد مصوب تعرفه ۱۴۰۳ در شورای عالی بیمه، اظهار داشت: سال ۱۴۰۲ دولت با کم لطفی تمام عیار حتی تعرفه مصوب شورای عالی بیمه را نیز کاهش داد.

وی افزود: در صورت تداوم و تکرار چنین رویه‌ای در سال آینده، ورشکستگی مراکز ارائه خدمات پزشکی و تشخیصی درمانی، افت کیفیت محسوس در تمام سطوح، دلسردی و کناره گیری فعالان پزشکی بخش خصوصی و افزایش مهاجرت‌ها را شاهد خواهیم بود.

جعفری نمین با تاکید بر اینکه کیفیت سلامت مردم نباید فدای تصمیمات غیر کارشناسی و عوام فریبانه شود، گفت: به رغم پیگیری‌های متعدد و ارائه مدارک و مستندات کافی در خصوص پایین بودن تعرفه‌های خدمات بهداشتی درمانی نسبت به حجم و ارزش کار و نیز نسبت به وضعیت اقتصادی و تورم سالانه، متأسفانه این مسئله در سالیان گذشته در دولت نادیده گرفته شده است.

عضو شورای عالی نظام پزشکی، با اشاره به تورم افسار گسیخته و افزایش چند برابری قیمت تجهیزات و مواد مصرفی پزشکی، بخش خصوصی را فاقد توان ادامه کار در برابر این تورم دانست و اظهار داشت: در صورت عدم اصلاح تعرفه‌ها، هم مردم و هم ارائه دهندگان خدمات پزشکی متضرر خواهند شد.

لینک کوتاه

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

اشتراک مطالب

Close

خبر را در کانال وشبکه های خود به اشتراک بگذارید