ورود

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز ورود *
مرا بخاطر داشته باش

ایجاد حساب کاربری

گزینه های * دار الزامی می باشند.
نام *
نام کاربری *
رمز ورود *
تائیدیه رمز ورود *
نشانی پست الکترونیک *
تائیدیه نشانی پست الکترونیک *

دوره دکتری تخصصی رشته اپیدمیولوژی شاخه ای از علوم پزشکی است که به مطالعه توزیع و عوامل تعیین کنده حالات و یا پیش آمدهای مرتبط با تندرستی در جمعیت های معین و به کارگیری این مطالعه برای مبارزه با مشکلات بهداشتی و سلامتی می پردازد.
انتظار می رود دانش آموختگان این رشته با کسب دانش و مهارت در زمینه های مختلف اپیدمیولوژی، علاوه بر گسترش جنبه های علمی و نظری رشته به آموزش آن پرداخته، با نقد دقیق مطالعات در جهت کمک به رعایت اصول علمی روشهای تحقیق و گردآوری داده ها و تحلیل آنها و در ساختارهای تحقیقات پزشکی و سلامت جامعه فعالیت کند و با تکیه بر تفکر و علم اپیدمیولوژی، کسب توانایی تحلیل و سیاستگذاری، روشهای انتقال دانش حاصل از تحقیقات به حوزه های برنامه ریزی و عملیاتی توان مشارکت فعال در نظام سلامت کشور را به دست آورد.
این رشته به راحتی با سایر رشته ها ترکیب شده و به دلیل ماهیت کاربردی آن، گرایش متقابلی بین متخصصین این رشته و سایر رشته ها برای همکاری وجود دارد. عدالت محوری، قانونمندی و تفکر سیستمیک داشتن، ایجاد مستندات و بهره گیری از آنها و تصمیم گیری بر اساس شواهد از خصوصیات بارز آن است.
امید است که این برنامه در ده سال آینده به عنوان یکی از موفقترین برنامه های تحصیلات تکمیلی در علوم پزشکی کشور بتواند دانش آموختگانی به جامعه تحویل دهد که جزو کارآمدترین مدیران، تاثیرگذارترین مشاورین و قویترین پژوهشگران بوده و در ارتقاء سلامت جامعه نقش آفرینی مؤثری داشته باشند.

 

مطالب مرتبط:

کلاسهای نکته و تست کارشناسی ارشد اپیدمیولوژی

دانلود سوالات آزمون اپیدمیولوژی

کلاس کنکور کارشناسی ارشد اپیدمیولوژی

جزوات نفرات برتر کارشناسی ارشد اپیدمیولوژی

آزمون های کشوری کارشناسی ارشد اپیدمیولوژی

طرح درس کارشناسی ارشد اپیدمولوژی

منابع کنکور کارشناسی ارشد اپیدمیولوژی

دروس امتحانی وضرایب مربوطه اپیدمولوژی

مدارک مورد پذیرش کارشناسی ارشد اپیدمیولوژی

ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد اپیدمیولوژی

لینک کوتاه

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

اشتراک مطالب

Close

خبر را در کانال وشبکه های خود به اشتراک بگذارید