ورود

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز ورود *
مرا بخاطر داشته باش

ایجاد حساب کاربری

گزینه های * دار الزامی می باشند.
نام *
نام کاربری *
رمز ورود *
تائیدیه رمز ورود *
نشانی پست الکترونیک *
تائیدیه نشانی پست الکترونیک *

كارنامه نتيجه انتخاب رشته آنان از طریق درگاه اطلاع‌رساني اين سازمان قابل مشاهده است. 

متقاضیانی كه در كدرشته‌محل‌هاي انتخابي داراي نمره علمي لازم هستند، لازم است با توجه به نكات زير و مطابق برنامه‌زماني شركت در مرحله مصاحبه و انجام مراحل ارزيابي تخصصي كه در سايت اين سازمان درج شده است، با همراه داشتن مدارك زیر براي انجام مصاحبه به دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالي ذي‌ربط مراجعه نمايند.

مدارك لازم برای مرحله مصاحبه:


1- مدرك كارشناسي‌ارشد (فوق ليسانس) یا کارنامه ریز نمرات.
تبصره- متقاضیانی كه دانشجوي سال آخر دوره كارشناسي‌ارشد يا دكتري حرفه‌اي بوده و حداكثر تا تاريخ 1403/6/31فارغ‌التحصيل مي‌شوند (گواهي تأييد شده توسط دانشگاه يا مؤسسه آموزش عالي محل اخذ مدرك مطابق فرم مندرج در صفحه 64 دفترچه راهنماي شركت در آزمون مذكور و يا فرم مندرج در صفحه 193 دفترچه راهنماي انتخاب رشته‌هاي تحصيلي).
2- مدرك كارشناسي (ليسانس) یا کارنامه ریز نمرات.
تبصره 1- آن‌دسته از متقاضیانی كه فارغ‌التحصيل دوره كارشناسي‌ناپيوسته هستند علاوه بر مدرك كارشناسي‌ناپيوسته لازم است مدرك كارداني را نيز ارائه نمايند. 
تبصره 2- كساني كه به دلائلي قادر به ارائه اصل مدرك يا مدارك‌ مندرج در بندهاي 1 و 2 فوق نيستند، لازم است گواهي تأييد شده توسط دانشگاه يا مؤسسه آموزش عالي محل اخذ مدرك را به همراه داشته باشند.
3- شناسنامه يا كارت ملي براي تطبيق مشخصات شناسنامه‌اي معرفي شده با اطلاعات ارسالي از سوي اين سازمان. 
4- گواهي عضویت در هيات علمي «رسمي- قطعي» يا «رسمي- آزمايشي» دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالي كه به تأييد بالاترين مقام مسئول نيز رسيده باشد، براي آن‌دسته از افرادي كه از امتياز مربي در اين آزمون استفاده نموده‌اند. لازم به تاکید است مربیان دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی بايد واجد شرایط مطابق توضیحات صفحه‌ 11 دفترچه راهنمای انتخاب رشته باشند.
تبصره: مربیان دانشگاه آزاد اسلامی تنها با معرفی نامه صادره از سوی مرکز جذب و امور هیات علمی این دانشگاه امکان بهره‌مندی از این سهیمه را دارند. 
5- تمامی مستندات مربوط به سوابق علمی، آموزشی و پژوهشی و تحقیقاتی.
6-سایر مدارک و مستنداتی که در وبگاه دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی ذیربط اعلام می‌شود.


یادآوری‌های مهم:
1- منحصراً متقاضیانی مي‌توانند به دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالي براي انجام مصاحبه مراجعه نمايند که نمره علمي لازم را مطابق كارنامه كسب كرده باشند.
2- معرفی‌شدگان لازم است برای شرکت در مصاحبه، برنامه‌زمانی اعلام شده که هم زمان با این اطلاعیه در درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان منتشر می‌شود را به دقت مطالعه نمایند. لازم به ذکر است اولویت با برنامه‌زمانی مندرج در سایت دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی است و چنانچه برنامه‌زمانی مصاحبه دانشگاه‌ها تداخل دارد، ضروري است داوطلبان با برقراری تماس، هماهنگی و تعامل با دانشگاه‌ها، ابتدا در مصاحبۀ دانشگاه‌هایی که از نظر خودشان اولویت دارد، شرکت کنند و سپس در زمان دیگری که با دانشگاه تعامل کرده‌اند یا در زمانی که برای جاماندگان از مصاحبه اصلی در نظر گرفته شده در مصاحبه شرکت نمایند.
۳- شرط ورود معرفی‌شدگان رشته امتحانی مدرسی معارف اسلامی کد ۲۱۸۰ به دانشگاه، علاوه بر کسب نمره علمی لازم توسط دانشگاه مربوط، احراز شرایط عمومی رشته مدرسی معارف اسلامی و نتیجه مصاحبه‌ای است که توسط معاونت آموزشی نهاد نمایندگي مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها انجام می‌شود. لذا لازم است علاوه بر داشتن شرایط فوق و همچنین شرایط و ضوابط مندرج در دفترچه راهنمای  ثبت‌نام و شرکت در آزمون مذکور (دفترچه شماره ۱) از تاریخ این اطلاعیه برای طی مراحل پذیرش به درگاه اطلاع‌رسانی معاونت آموزشی به نشانی modaresi.nahad.ir  مراجعه و ضمن ثبت‌نام در این سامانه و احراز شرایط دفترچه، منتظر اعلام زمان مصاحبه گزینش از سوی معاونت مذکور از طریق سامانه پیامکی ۱۰۰۰۲۱۱۰۱ باشند.
 توجه: عدم ثبت‌نام در این سامانه به منزله انصراف از تحصیل در این رشته تلقی می‌شود ضمناً در گزینش نهایی رشته مدرسی معارف اسلامی وضعیت علمی افرادی مورد بررسی قرار خواهد گرفت که اولاً دارای نمره مصاحبه علمی از سوی دانشگاه باشند و ثانیاً نتیجه مراحل ثبت‌نام و احراز مدارک آنان از سوی معاونت یاد شده تایید شده باشد.
4- معرفی‌شدگان بايد به منظور تكميل فرم بررسي صلاحيت‌هاي عمومي با مراجعه به لينك مربوط در قسمت مشاهده کارنامه مندرج در درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان، از تاریخ 1403/03/12 تا 1403/04/12ضمن پرداخت مبلغ سه ميليون و چهارصد و بيست و چهار هزار ریال (3/424/000) ريال بصورت اينترنتي، فرم بررسي صلاحيت عمومي را تكميل و كد پيگيري دريافت دارند.
توجه: کسانی كه نسبت به تكميل فرم بررسي صلاحيت‌هاي عمومي اقدام ننمايند از گزينش نهايي حذف خواهند شد.
5- گزينش نهايي معرفی‌شدگان در هر كدرشته‌محل بر اساس نمره كل نهايي حاصل از نمره علمي آزمون متمركز، نمرات مراحل مختلف ارزيابي تخصصي مطابق با نمودار مندرج در بند الف در صفحه 14 دفترچه راهنمای ثبت‌نام، حدنصاب نمره اعلام شده توسط دانشگاه يا مؤسسه آموزش عالي و با توجه به اولويت كدرشته‌محل‌هايي كه براي مصاحبه معرفي شده‌اند، انجام می‌شود.
6- متقاضیانی كه مبادرت به انتخاب كدرشته‌محل‌هاي تحصيلي دانشگاه آزاد اسلامي نموده‌اند به منظور اطلاع از نحوه و چگونگي انجام مراحل ارزيابي تخصصي از متقاضیان و ساير مراحل گزينش به درگاه اطلاع‌رسانی آن دانشگاه مراجعه نمايند.
7- عدم مراجعه معرفي‌شدگان به منظور مصاحبه و انجام مراحل ارزيابي تخصصي به منزله انصراف از پذيرش در آن رشته‌محل مي‌باشد. 

نحوه اعمال تغییرات در ظرفیت کدرشته‌محل‌های مندرج در دفترچه راهنمای انتخاب رشته


با توجه به اعلام دفتر گسترش آموزش عالي وزارت علوم، تحقيقات و فناوري ممکن است تغييراتي در ظرفيت‌هاي بعضي از كدرشته‌محل‌ها انجام شود، بنابر این تعداد قبولي، بر اساس ظرفيت نهايي صورت خواهد گرفت.

لینک کوتاه

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

اشتراک مطالب

Close

خبر را در کانال وشبکه های خود به اشتراک بگذارید