ورود

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز ورود *
مرا بخاطر داشته باش

ایجاد حساب کاربری

گزینه های * دار الزامی می باشند.
نام *
نام کاربری *
رمز ورود *
تائیدیه رمز ورود *
نشانی پست الکترونیک *
تائیدیه نشانی پست الکترونیک *

9898 فرصت ثبت درخواست دریافت دوره چهارم وام ازدواج دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران آغاز شد.

 

وام ازدواج به دانشجویان دوره روزانه غیر شهریه‌ﭘرداز که در حال تحصیل، عقد رسمی کرده‌اند، برای یک نوبت و حداکثر تا یک سال پس از تاریخ عقد رسمی با ارائه عقدنامه دائم محضری و سرانه ۲۵۰ میلیون ریال پرداخت می شود.

فرصت ثبت درخواست وام ازدواج دانشجویان دانشگاه علوم‌پزشکی تهران از یکشنبه ۳ دی ماه آغاز شده تا روز شنبه ۲۳ دی ماه ۱۴۰۲ ادامه دارد. دانشجویان دانشگاه علوم‌پزشکی تهران با مراجعه به پرتال دانشجویی صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت می‌توانند نسبت به ثبت درخواست خود اقدام کنند.

براساس اعلام صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت، دانشجویانی که تاریخ عقد آنها از ۱ مهرماه ۱۴۰۱ به بعد باشد مجاز به دریافت وام هستند. در صورتی که زوجین دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی تهران باشند، با رعایت سایر شرایط به هر دو نفر تسهیلات ازدواج تعلق می گیرد.

مدارک لازم برای درخواست وام ازدواج شامل: ثبت نام در پرتال، فرم درخواست دارای مهر و امضا آموزش، تعهد محضری، حکم ضامن، حساب جاری سراسری تجارت، صفحه ی اول و دوم شناسنامه زوجین به همراه کارت ملی و کپی عقدنامه است که دانشجویان می توانند با مراجعه به امور دانشجویی دانشکده خود مدارک خود را ارائه کنند.

 

 

لینک کوتاه

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

اشتراک مطالب

Close

خبر را در کانال وشبکه های خود به اشتراک بگذارید