ورود

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز ورود *
مرا بخاطر داشته باش

ایجاد حساب کاربری

گزینه های * دار الزامی می باشند.
نام *
نام کاربری *
رمز ورود *
تائیدیه رمز ورود *
نشانی پست الکترونیک *
تائیدیه نشانی پست الکترونیک *

iphon ثبت‌نام دوره‌ ۲۱۸ آزمون زبان انگلیسی سازمان سنجش آغاز شد.

 

نوبت بعدی آزمون تولیمودر تاریخ ۳ بهمن‌ماه ۱۴۰۲برگزار خواهد شد. ثبت‌نام این آزموناز ۱ آذرآغاز شده وتا ۲۸ دیاز طریق سایت سازمان سنجش ادامه دارد.

 

 

هزینه آزمون تولیمو

با اعلامتقویم تولیمو ۱۴۰۲و زمان بندی ثبت نام نخستین آزمون‌های سال ۱۴۰۲، سازمان سنجش آموزش کشور هزینه ثبت نام در این آزمون را۱۰,۰۳۰,۰۰۰ ریال(معادل یک میلیون و سه هزار تومان) اعلام کرد. این در حالی است که هزینه ثبت نام تولیمو در سال گذشته ۲۱۸۷۰۰ تومان بود. بنابراین هزینه شرکت در این آزمون بیش از ۴/۵ برابر شده است.

نحوه برگزاری آزمون TOLIMO 

آن دسته از افرادی که متقاضی شرکت در آزمون هستند، می‌توانند در زمان مقرر که از طریق درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان اعلام می‌شود، نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.

یادآوری ۱: متقاضیان لازم استمنحصراًبه مرکزی که در زمان ثبت‌نام آن را انتخاب نموده‌اند، مراجعه نمایند و در سایر مراکز از آن‌ها آزمون به عمل نخواهد آمد. (اسامی مراکز در سامانه ثبت نام آزمون تولیمو اعلام شده است).

یادآوری ۲: متقاضیان لازم است برای شرکت در جلسه آزمون در ساعت: ۷:۳۰ صبح روز آزمون، به مرکز برگزاری که در زمان ثبت نام انتخاب نموده‌اند مراجعه نمایند. شروع فرآیند آزمون در ساعت ۸:۰۰ صبح روز برگزاری خواهد بود و متقاضیان باید نیم ساعت قبل از شروع فرآیند آزمون در محل حوزه امتحانی مربوطه حضور داشته باشند.

  • عدم حضور به موقعتا فرآیند آزمون و تأخیر بیش از ۱۵ دقیقه منجر بهلغوآزمون متقاضی خواهد شد.

شرایط و مدارک ثبت نام آزمون تولیمو ۱۴۰۲

از آنجائیکه آزمونبه صورت الکترونیکی و از طریق رایانهبرگزار می‌شود، برای متقاضیان کارت ورود به جلسه آزمون پیش بینی نشده است و نیازی به ارائه کارت شرکت در جلسه آزمون در این روش نیست.

– متقاضیان لازم است باکارت شناسایی معتبرشامل: (کارت ملی هوشمند، شناسنامه عکس دار جدید یا گذرنامه، کارت پایان خدمت (برای آقایان) و گواهینامه رانندگی) به حوزه امتحانی ذیربط مراجعه نمایند.

– آزمون زبان انگلیسی پیشرفته (Tolimo)، شامل دو مرحلهتستی و تشریحیاست، که متقاضیان باید توسط رایانه، پاسخ سؤالات تستی و همچنین متن مربوط به پاسخ سؤال تشریحی را، تایپ و ثبت نمایند.

 

 

ssse

لینک کوتاه

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

اشتراک مطالب

Close

خبر را در کانال وشبکه های خود به اشتراک بگذارید