ورود

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز ورود *
مرا بخاطر داشته باش

ایجاد حساب کاربری

گزینه های * دار الزامی می باشند.
نام *
نام کاربری *
رمز ورود *
تائیدیه رمز ورود *
نشانی پست الکترونیک *
تائیدیه نشانی پست الکترونیک *
 
نحوۀ برگزاری آزمون

برای شرکت در کلاسها و آزمون Tesol ، متقاضیان در ابتدا باید در آزمون پیش­نیاز آن یعنی آزمون ISET شرکت نمایند و آنرا با موفقیت بگذرانند. این امتحان، فقط شامل Speaking می­باشد و اجازه می­دهد فقط کسانی وارد کلاسهای Tesol شوندکه دارای سطح Speaking قابل قبولی هستند. این آزمون توسط دکتر ناصر حاجی­پور بصورت حضوری گرفته می­شود. برای کسب اطلاعات بیشتر دربارۀ آزمونUET4 کلیک نمائید.
پس از گذراندن آزمون پیش­نیاز و گرفتن مدرک مجزا برای آن، فراگیر در کلاسهای Tesol on – line که توسط آن سازمان در امریکا برگزار می­شود شرکت نموده و به مدت دو ماه بصورتon – line  مطالب مورد نیاز را دریافت می­کند. و سپس آماده شرکت در آزمون اصلی می­شود.
در این مرحله فراگیر با 2 نوع آزمون روبرو است که می­تواند یکی از آنها را انتخاب کند:
1- آزمون کتبی + دموی 30 دقیقه­ای ـ این آزمون ساده­تر بوده و ارزانترمی­باشد. فراگیر پس از گذراندن این آزمون با موفقیت، مدرکی دریافت خواهد کردکه بیانگراین است که او در کلاسهای Tesol شرکت نموده و دوره را گذرانده است ولی بعنوان معلم رسمی بین­المللی معرفی نخواهد شد. اینمدرک برای کسانی مفید است که می­خواهند یا در ایران یا کشورهای آسیای شرقی تدریس نمایند.
2- آزمون کتبی + دموی 90 دقیقه­ای: این آزمون بسیار جامع بوده و مبلغ آن بیشتر است. مدرک نهایی، فراگیر را بعنوان مدرس qualified بین­المللی رسمی معرفی می­نماید و در اکثرکشورهای دنیا دارای اعتبار می­باشد.
متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر در مشاوره­های حضوری رایگان با دکترناصر حاجی­پور شرکت نمایند.

 

لینک کوتاه

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

اشتراک مطالب

Close

خبر را در کانال وشبکه های خود به اشتراک بگذارید