ورود  \/ 
ثبت نمودن

معاون تحقیقات و فناوری وزیر بهداشت، ضمن انتخاب دکتر سعید مهرزادی به عنوان مشاور در امور اعضای هیات علمی پژوهشی و دانشجویان دکتری پژوهش محور، از تشکیل شورای امور هیات‌علمی پژوهشی و دانشجویان دکتری پژوهش محور خبر داد.
دکتر یونس پناهی در حکمی دکتر سعید مهرزادی را به عنوان «مشاور در امور اعضای هیات علمی پژوهشی و دانشجویان دکتری پژوهش محور» منصوب کرد.
بنابر اعلام روابط عمومی معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، متن حکم به این شرح است:
"جناب آقای دکتر سعید مهرزادی
عضو محترم دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی ایران
با سلام و احترام
نظر به تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند اجرایی و روحیه جهادی به موجب این ابلاغ به عنوان «مشاور در امور اعضای هیات علمی پژوهشی و دانشجویان دکتری پژوهش محور» منصوب می­‌شوید.
باتوجه به نقش و اهمیت اعضای هیات علمی و دانشجویان در توسعه و ارتقای سطح تحقیقات و فناوری سلامت لازم است با برنامه‌یزی و هماهنگی ‌های بین بخش اقدامات مقتضی در زمینه برنامه‌­ریزی، ساماندهی و مدیریت اعضای محترم هیات علمی پژوهشی دانشگاه‌های علوم پزشکی را اجرایی کنید. همچنین برنامه‌ریزی‌های لازم در زمینه مدیریت، هدایت و ساماندهی برنامه‌ها و فعالیتهای مرتبط با دانشجویان دکتری پژوهش محور را ساماندهی، پیشنهاد و اجرایی کنید.
برای این منظور «شورای امور هیات علمی پژوهشی و دانشجویان دکتری پژوهش‌محور» را تشکیل و ضمن تدوین و پیشنهاد تصویب دستورالعملها و فرآیندهای مشخص آن، اقدامات این برنامه را پیگیری و اجرایی کنید.
اهم موارد مدنظر اینجانب به شرح زیر است:
برنامه ریزی و ساماندهی فعالیت‌­های مرتبط با امور اعضای هیات علمی پژوهشی در زمینه جذب، ارتقاء و سایر آئین‌­نامه‌ها و موارد مرتبط با هماهنگی معاونت آموزشی.
تدوین برنامه راهبردی ارزشیابی، جذب و بکارگیری دانشجویان دکتری پژوهش محور با هماهنگی مراکز تحقیقاتی و معاونت آموزشی با رویکرد ارتقای کیفی و توسعه تحقیقات مسئله محور.
مدیریت و ساماندهی و تدوین آیین‌نامه‌ها و شیوه‌نامه‌های اجرایی و حمایتی از دوره‌های پسادکتری.
مدیریت اجرایی موضوع دستیار پژوهشی و پیشنهاد بروزرسانی و هدفمند کردن هرچه بهتر فرآیندهای اجرایی موجود.
مدیریت اجرایی موضوع سرباز نخبه و ساماندهی و تدوین فرآیندهای اجرایی مرتبط.
امید است با استعانت از پروردگار متعال، ضمن رعایت عدالت، شفافیت و پاکدستی در دستیابی به این اهداف موفق و سربلند باشید."

لینک کوتاه

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

اشتراک مطالب

Close

خبر را در کانال وشبکه های خود به اشتراک بگذارید