ورود

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز ورود *
مرا بخاطر داشته باش

ایجاد حساب کاربری

گزینه های * دار الزامی می باشند.
نام *
نام کاربری *
رمز ورود *
تائیدیه رمز ورود *
نشانی پست الکترونیک *
تائیدیه نشانی پست الکترونیک *

کارت شرکت در آزمون از روز دوشنبه هجدهم تیرماه 1403 لغایت چهارشنبه بیستم تیرماه 1403 در سایت آزمون های دانشگاه برای مشاهد و پرینت فعال خواهد شد.

داوطلبان می­بایست با مراجعه به سایت مذکور نسبت به پرینت کارت ورود به جلسه اقدام نمایند. برای شرکت در آزمون پرینت کارت مذکور و هم چنین کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکس دار الزامی است.

- آزمون روز پنجشنبه بیست و یکم تیرماه 1403 راس ساعت9:00 صبح در دانشکده پزشکی ، ساختمان جدید دانشکده داروسازی و مرکز طبی کودکان آغاز خواهد شد، لذا در این راستا الزامی است که داوطلبان حداکثر راس ساعت 8:30 صبح در محل آزمون درج شده در کارت آزمون به حوزه امتحانی مربوط مراجعه نمایند.

- داوطلبان گرامی لطفا از به همراه داشتن وسایل اضافی (الکترونیکی، ساعت هوشمند، کیف، تلفن همراه حتی به صورت خاموش و غیره ...) پرهیز نمایید، در غیر اینصورت به عنوان تقلب محسوب و داوطلب از امتحان محروم خواهد شد.

- دفترچه آزمون پس از امتحان در اختیار داوطلبان قرار خواهد گرفت.

- مهلت اعتراض داوطلبان حداکثر تا ساعت 13:00 روز یکشنبه مورخ 24/4/1403 می­باشد و اعتراضات در سایت exam.tums.ac.ir  در قسمت پنل ثبت گردد.

- تاریخ اعلام نتایج آزمون کتبی دهم مردادماه 1403

می­باشد.

- حداکثر ظرفیت نهایی پذیرش دانشجو 20 نفر است. بدیهی است در صورتیکه داوطلبان شرایط علمی لازم را احراز ننمایند ظرفیت پذیرش از 20 نفر کمتر خواهد بود.

- معدل داوطلبان به صورت محرمانه از دانشگاه محل تحصیل دوره کارشناسی آنها استعلام خواهد شد.

لینک کوتاه

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

اشتراک مطالب

Close

خبر را در کانال وشبکه های خود به اشتراک بگذارید