ورود

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز ورود *
مرا بخاطر داشته باش

ایجاد حساب کاربری

گزینه های * دار الزامی می باشند.
نام *
نام کاربری *
رمز ورود *
تائیدیه رمز ورود *
نشانی پست الکترونیک *
تائیدیه نشانی پست الکترونیک *

معاون آموزشی پژوهشی اورژانس گفت: برای ارتقای سطح علمی و مهارتی پرسنل اورژانس، ۴۵ هزار  نیروی جدید مورد نیاز است و به تدریج کاردانی رشته فوریتهای پزشکی حذف خواهد شد.

دکتر نوری، معاون آموزشی، پژوهشی و اعتباربخشی سازمان اورژانس در خصوص اجرای آموزش های رتبه بندی و وضعیت رشته های فوریتهای پزشکی سطح کشور گزارشی ارائه داد.

معاون آموزشی پژوهشی و اعتباربخشی سازمان اورژانس گفت: برای ارتقای سطح علمی و مهارتی پرسنل اورژانس، ۴۵ هزار  نیروی جدید مورد نیاز است و به تدریج کاردانی رشته فوریتهای پزشکی حذف خواهد شد. همچنین به ازای هر ۱۵ پایگاه، یک پایگاه آموزشی در نظر گرفته شده است.

نوری در ادامه به بررسی استانداردهای زمانی برای اعزام واحد امدادی در کشورهای مختلف اشاره کرد و از راه اندازی طرح دیسپچ اورژانس‌های روان پزشکی با کمک خیرین در آینده خبر داد.

دکتر سرور، معاون فنی و عملیات اورژانس کشور نیز در این مراسم ضمن اشاره به اسناد بالادستی قانون پنج ساله توسعه اورژانس و الزام به توسعه کلیه پایگاههای زمینی و هوایی، بر لزوم برنامه ریزی جهت آمایش سرزمینی اورژانس پیش بیمارستانی توسط روسای مراکز اورژانس تاکید کرد. 

وی افزود: برنامه سازمان رسیدن تعداد پایگاه‌های اورژانس از ۳۰۰۰ پایگاه به ۴۵۰۰ پایگاه است.

در این مراسم دکتر شریفان، رئیس اداره تعالی اورژانس در خصوص اربعین، بر آمادگی مراکز برای اجرای مانور اتوبوس آمبولانس های اورژانس سراسر کشور قبل از مراسم اربعین تاکید کرد.

همچنین قادری فر، رئیس اداره آمبولانس خصوصی سازمان نیز از اجرای طرح کارت طبی هوشمند آمبولانس های خصوصی خبر داد.

لینک کوتاه

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

اشتراک مطالب

Close

خبر را در کانال وشبکه های خود به اشتراک بگذارید