ورود  \/ 
ثبت نمودن

Mosahebedr1497346561 Thumb Medium200 185فرهاد رهبر با اشاره به نحوه تغییرات مصاحبه آزمون دکتری، این روش را کمک به توسعه بیشتر عدالت آموزشی برای دانشجویان دانست.
رئیس دانشگاه آزاد گفت: معاونت پژوهش و فناوری در خصوص آگاهی‌رسانی به اعضای هیات علمی درباره دستورالعمل‌ها و قوانین و مقررات مربوط به مالیات قرارداد‌های پژوهشی اقدام کند.
وی همچنین در تشریح شیوه جدید مصاحبه از داوطلبان مقطع دکتری این دانشگاه گفت: امسال مصاحبه داوطلبان دکتری در دانشگاه آزاد اسلامی به صورت منطقه‌ای برگزار می‌شود که در این راستا ۱۰ منطقه انتخاب شده و تیم مصاحبه‌گر در منطقه‌ای که نزدیک داوطلب است از او مصاحبه می‌کند.
رهبر ضرورت برگزاری آموزش ضمن خدمت برای اعضای هیات علمی در زمینه آشنایی با چگونگی و قوانین انعقاد قرارداد‌های پژوهشی را مورد اشاره قرار داد و افزود: چنانچه اعضای هیات علمی چه به صورت مستقیم و چه از طریق دانشگاه موفق به انعقاد قرارداد پژوهشی شوند و این قرارداد به منفعت مالی برای دانشگاه منجر شود، می‌توانند عنوان آن را در فرم ارتقا درج کنند تا برای ارتقا از امتیاز مربوطه بهره‌مند شوند.
رئیس دانشگاه آزاد افزود: زمان‌بندی انجام مصاحبه به صورتی برنامه‌ریزی شده است که تیم‌های مصاحبه‌گر به صورت چرخشی به مناطق مختلف اعزام می‌شوند.
رهبر تاکید کرد: برای اینکه عدالت و انصاف در گزینش دانشجو را افزایش دهیم، تاکید بر این است که در تعیین تیم‌های مصاحبه‌گر، برجسته‌ترین و مجرب‌ترین اساتیدی که در حوزه تخصصی‌شان صاحب نام هستند و می‌شود بر روی قضاوت و انصاف‌شان اتکا کرد، انتخاب شوند.

لینک کوتاه

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

اشتراک مطالب

Close

خبر را در کانال وشبکه های خود به اشتراک بگذارید