ورود  \/ 
ثبت نمودن

ستاد توسعه علوم و فناوری‌های شناختی معاونت علمی به منظور ارتقای دانش علوم‌شناختی تعداد محدودی فرصت مطالعاتی برای دانشجویان در نظر گرفته است.
ششمین فراخوان فرصت‌های مطالعاتی دانشجویان دکتری و دستیاران پزشکی از ۲۰ خرداد ماه سال جاری آغاز می‌شود و علاقه مندان می‌توانند برای بهره مندی از این فرصت مطالعاتی با مطالعه آیین نامه فرصت‌های مطالعاتی دانشجویان و با مراجعه به سایت ستاد علوم شناختی و انتخاب فرصت مطالعاتی، فرم طرح مقدماتی فرصت مطالعاتی را تکمیل و آن را حداکثر تا ۲۰ تیر ماه ۹۷ به همراه سایر مدارک بارگذاری کنند.
ستاد توسعه علوم و فناوری‌های شناختی معاونت علمی به منظور ارتقای دانش علوم شناختی و ترغیب محققان و متخصصان برای فعالیت در حوزه‌های علوم شناختی با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در نظر دارد در ششمین فراخوان خود، تعداد محدودی فرصت مطالعاتی شش ماهه به دانشجویان دکتری تخصصی و دستیاران پزشکی اعطا کند.
ثبت نام در ششمین فراخوان فرصت‌های مطالعاتی دانشجویان تنها از طریق کارتابل شخصی و فقط در بازه زمانی یک ماهه (۲۰ خرداد تا ۲۰ تیرماه) انجام می‌شود و تمدید نخواهد شد.
در صورت تائید طرح مقدماتی ارائه شده درکمیته مشترک، ستاد فرصتی چند ماهه در اختیار دانشجویان جهت ارائه مدارک تکمیلی مرحله دوم بر طبق آیین نامه قرار خواهد داد همچنین دانشجویانی از این فرصت مطالعاتی بهره‌مند خواهند شد که طرح مصوب آن‌ها درحوزه‌های مرتبط با اولویت‌های آموزشی و پژوهشی علوم و فناوری‌های شناختی ستاد باشد.
این فرصت مطالعاتی، هزینه‌های سفر و اقامت دانشجویان را مطابق با آیین نامه‌ها برای اعطای بورسیه تحصیلی کوتاه مدت و بلند مدت، به منظور تکمیل طرح تحقیقاتی خود در یکی از مراکز تحقیقاتی برتر جهان تأمین خواهد کرد.

لینک کوتاه

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

اشتراک مطالب

Close

خبر را در کانال وشبکه های خود به اشتراک بگذارید